В навечерието на 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, с особена гордост поздравяваме Петя Йорданова – директор на ДГ „Първи юни“, удостоена с почетния знак на РУО – Варна „Паисий Хилендарски“.
Отличията бяха връчени на тържествена церемония от началника на РУО – Варна от д-р Ирена Радева.



